Baskılı Balon Fiyatları

Organizasyon yelpazemizde doğum günleri için uçan balon, şişme oyun parkı kiralama, açılış organizasyonu ve evlilik teklifi organizasyonları yer almaktadır.

İstanbul uçan balon, baskılı balon, balon, balon süsleme, doğum günü, organizasyon, uçan balon fiyatları, uçan balon satın al, uçan balon siparişi, adrese teslim uçan balon, düğün süsleme, uçan balon İstanbul, harf balon, folyo balon, zeplin balon, rakam balon

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 21 Eylül 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Baskılı Balon Fiyatları
28 Ocak 2016, 20:29

Baskılı Balon Fiyatları

Sağlığa hiç bir şekilde zararı olmayan lateks ile balon üretimi yapmakta olduğumuz gibi balon ithalat ve ihracat ile Türkiye'nin her yerine iki günde kargo yapabilmekteyiz. Birinci sınıf balon baskı makinesi ile balonların üzerine serigrafi baskı şeklinde baskı uygulamaktayız ve piyasadaki baskılı balon fiyatları ile rekabet dolu bir satış ve üretiminin uygun fiyat ve birinci sınıf latex ile en iyisiyiz diyebiliriz. Baskılı Balon Siparişi vermek için logonuzu yada balonun üzerine baskı yapılacak olan resim, fotoğraf gibi görselinizi bize mail olarak ulaştırıyorsunuz ve size grafik arkadaşlarımız ile görsel hazırlıyoruz, görsele onay geldikten hemen sonra baskıya giriyoruz ve aynı gün, en geç ertesi günü size kargo yapıyoruz. En iyi kaliteli baskı balonu üretimi ve baskılı balon fiyat rekabetinin altında üretmiş olduğumuz ürünler ile size iyi bir hizmet sunmayı benimsedik, çünkü biz işimizi severek yapıyoruz.