Harf Balonu

Organizasyon yelpazemizde doğum günleri için uçan balon, şişme oyun parkı kiralama, açılış organizasyonu ve evlilik teklifi organizasyonları yer almaktadır.

İstanbul uçan balon, baskılı balon, balon, balon süsleme, doğum günü, organizasyon, uçan balon fiyatları, uçan balon satın al, uçan balon siparişi, adrese teslim uçan balon, düğün süsleme, uçan balon İstanbul, harf balon, folyo balon, zeplin balon, rakam balon

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 21 Eylül 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Harf Balonu
22 Mart 2016, 12:07

Harf Balonu

Folyo balonlardan sonra en çok doğum günü, partiler yada diğer kutlamalarda tercih edilen sayı, harf yada rakam balon çeşitleri ile isimler, anlamlı sözler, evlenme teklifleri yada yaş ve yıl gibi anlamlar ifade eden bir kelime oluşturulabilmektedir. Oluşturulmuş olan bu isimler yada benimle evlenir misin? gibi soru cümlesi şeklindeki teklifleri harf balonu kullanarak gerçekleştirebilmekte, bu gerçekleştirmiş olduğunuz ve dizayn ettiğiniz harf balonlara normal kalp uçan balon, yani lateks balonlar ekleyerek demetler halinde güzel bir konsept yaratarak iyi bir teklif hazırlayabilir, süslemeler yapabilirsiniz. Genellikle harf sayı balonlarını İstanbul'da evlere, adreslere yada mekanlara teslimat yapmakta olduğumuz gibi, il dışlarına ise kargo ile helyum gazı ile gönderim yapılabilmektedir.