Baloncu

Organizasyon yelpazemizde doğum günleri için uçan balon, şişme oyun parkı kiralama, açılış organizasyonu ve evlilik teklifi organizasyonları yer almaktadır.

İstanbul uçan balon, baskılı balon, balon, balon süsleme, doğum günü, organizasyon, uçan balon fiyatları, uçan balon satın al, uçan balon siparişi, adrese teslim uçan balon, düğün süsleme, uçan balon İstanbul, harf balon, folyo balon, zeplin balon, rakam balon

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 21 Eylül 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Baloncu
22 Mart 2016, 12:19

Baloncu

Çocuklar ve yetişkinler için mutluluk getiren rengarenk metalik renklerde yada balon üzerine resim baskı yapılmış balonlar ile sevdiklerinizi mutlu edebilir, firma açılışlarınızda yada event, etkinliklerde kullanmak üzere baskılı balon dağıtımı yapabilir, iyi bir reklam ve etkinlik alanının daha fazla kitleye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. En güzel ve en eğlenceli anlarınızda yanınızda bir baloncu arıyorsanız ve baloncudan beklentiniz sizleri mutlu etmesi için sevgi mesajlı uçan balonları sizlere getirmesi ise, size iyi bir hizmet sunacak kaliteli bir baloncu buldunuz bile. Yıllardır hizmet vermiş olduğumuz ve balon üretimi, balon ithalat ve ihracatını yapmış olduğumuz Türkiye'nin en büyük firmaları arasında ilk sırada yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Geliştirmiş olduğumuz bu hizmet sektöründe, vermiş olduğumuz hizmet yelpazemizin üst düzey ve sınırsız olduğunu bilmenizi isteriz. Biz size en iyi hizmet sunmak, etkinliklerinizin ve organizasyonlarınızın sorunsuz olarak sağa sağlim teslim edilmesi için elimizden gelen herşeyi en iyi şekilde sorunsuz bir şekilde yapmaktayız. Girmiş olduğumuz balon sektöründe vermiş olduğumuz hizmetlerin bir sınırlaması olmayıp, her zaman müşteri memnuniyeti ve güler yüzü yakaladık..

Sizlere bugüne kadar en kaliteli balon üretimi ve en güzel şekilde organize edilmiş iyi bir hizmet sunduk ve hizmetlerimizin karşılığını yıllardır alıyor, her geçen yıl size vermiş olduğumuz hizmetlerin daha fazlasını verebilmek için kendimizi ve firmamızı sürekli revize ederek, en iyi ve en kaliteli ürünleri ve baskılı balon üretimindeki kalitemizi her geçen gün arttırmaktayız. Sizlere her doğum günleri gibi mutlu günlerde hizmet verirken mutluluğuzu paylaştığımız gibi, yeri geliyor hastane odalarına göndermiş olduğumuz uçan balon teslimatları ile üzüntünüze ve acılarınıza ortak oluyoruz. Bir yıl içerisinde o kadar çok özel gün var ki; sevgililer günü, doğum günü, yıl dönümleri, evlilik teklifleri ve diğer anneler gününden babalar gününe kadar olan bütün mutlu yada romantik günlerinizde yanınızda yer almaktan mutluluk duyuyoruz.

Bilgi ve sipariş için: info@farukmetin.com.tr