Logo Baskılı Balon

Organizasyon yelpazemizde doğum günleri için uçan balon, şişme oyun parkı kiralama, açılış organizasyonu ve evlilik teklifi organizasyonları yer almaktadır.

İstanbul uçan balon, baskılı balon, balon, balon süsleme, doğum günü, organizasyon, uçan balon fiyatları, uçan balon satın al, uçan balon siparişi, adrese teslim uçan balon, düğün süsleme, uçan balon İstanbul, harf balon, folyo balon, zeplin balon, rakam balon

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 21 Eylül 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Logo Baskılı Balon
28 Mart 2016, 17:11

Logo Baskılı Balon

Logo Baskılı Balon

Baskılı Balon: Kauçuk ağaçlarından elde edilmiş lateks ile özel balon baskı makinesi ile balon üretimi yapılmakta olup, balonlar işlenip, renklendirildikten sonra balona baskı işlemi gerçekleştirilerek serigraf baskı uygulanır. Baskı yönü tek tarafa ve çift tarafa olan logo baskılı balonlar ile dört renk'e kadar baskı uygulanabilmekte ve balon rengi ile 5 renk'e kadar baskı yapılabilmektedir. 

Logo Baskılı Balon: Organizasyon ve ufak çaplı etkinliklerinizde logo baskılı balonar ile ekonomik olarak ve dikkat çeken özelliği ile standlarınız yada animasyon ekibi yardımı ile promosyon olarak çevrenizdeki insanlara ve halka dağıtabilirsiniz. Uygun fiyatları ile etkili reklam özelliği olan bu balonlar ile çocukları eğlendirebilir, aynı zamanda çevrenizdeki insanların ilgisini ve dikkatini üzerinize topayabilirsiniz. Pratik olarak uygulayarak, çubuklu yada çubuksuz şekilde şişirilen bu balonları hiç uğraşa gerek kalmadan çocukların mutluğuna mutluluk katarak dağıtımını gerçekleştirebilir, iyi bir reklam ağı oluşturabilirsiniz.

 

Baskılı Balon: https://www.farukmetin.com.tr/urunler-6-Baskili_Balon.html