Helyum Gazı Fiyatları

Organizasyon yelpazemizde doğum günleri için uçan balon, şişme oyun parkı kiralama, açılış organizasyonu ve evlilik teklifi organizasyonları yer almaktadır.

İstanbul uçan balon, baskılı balon, balon, balon süsleme, doğum günü, organizasyon, uçan balon fiyatları, uçan balon satın al, uçan balon siparişi, adrese teslim uçan balon, düğün süsleme, uçan balon İstanbul, harf balon, folyo balon, zeplin balon, rakam balon

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 21 Eylül 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Helyum Gazı Fiyatları
31 Mart 2016, 13:24

Helyum Gazı Fiyatları

Bir çok şekilde satılan litrelik helyum gazları genelde bar üzerinden ölçülürken, genelde helyum gazı aparatları ile içerisindeki pasıncın vermiş olduğu baskı sayesinde içerisinde ne kadar helyum kaldığını tüpe takmış olduğunuz başlıktan anlayabilirsiniz. Küçük bir litrelik bir helyum kitty ile yaklaşık 13 tane 12" uçan balon şişirebilir, 2.2 litrelik bir helyum tüpü ile ise 25 ile 30 adet arasında uçan balon şişirebilirken, yaklaşık 10 litrelik bir helyum gazı ile 120 adet civarı uçan balon şişirebilirsiniz. Parti ürünleri satan balon mağazalarında genellikle tercih edilen helyum gazı ise büyük sanayi helyum gazları olduğu için ortalama 700 adet uçan balon şişirebilir, bu helyum gazları yaklaşık 50 litre olup, ortalama 200 bar'a tekabül etmektedir. Her şehirde bulunan helyum gazı bayileri, o şehirdeki parti dükkanlarına helyum tüpü teminatı sağlamakta olup, İstanbul genelinde helyum tüpüne ihtiyacınız dahilinde size bayisi olduğumuz İstanbul helyum gazı fiyatları ve gönderimi yapılabilmektedir. İl dışlarına helyum tüpü gönderimi isterseniz ise size helyum tüpü gönderebiliriz fakat nakliye ve ulaşım ücreti size ait olacağı için yerinize göre fiyatları belli olmaktadır.

https://www.farukmetin.com.tr/urun-47-Buyuk_Sanayi_Helyum_Tupu___Helyum_Gazi.html


Helyum Gazı Fiyatları Helyum Gazı Fiyatları Helyum Gazı Fiyatları Helyum Gazı Fiyatları