Zeplin Balon

Organizasyon yelpazemizde doğum günleri için uçan balon, şişme oyun parkı kiralama, açılış organizasyonu ve evlilik teklifi organizasyonları yer almaktadır.

İstanbul uçan balon, baskılı balon, balon, balon süsleme, doğum günü, organizasyon, uçan balon fiyatları, uçan balon satın al, uçan balon siparişi, adrese teslim uçan balon, düğün süsleme, uçan balon İstanbul, harf balon, folyo balon, zeplin balon, rakam balon

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 21 Eylül 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Zeplin Balon
01 Nisan 2016, 21:36

Zeplin Balon

Zeplin Balon

Pvc balon olan bu ürünler genellikle fuar ve standlarda kurulumu yaptığımız, folyo uygulamasından sonra helyum gazı ile şişirildikten hemen sonra montajını yapılan bir reklam balonu ürünüdür. Genellikle Tüpap, Sineyar gibi İstanbul çevresindeki fuar standlarında tercih edilen bu zeplin balon çeşitleri ile genellikle aradığınız ve edinmek istediğiniz reklam kitlesine ulaşarak daha fazla müşterinin dikkatini çekerek yatırımcı yada tüketicinin dikkatini çekmete bir numaralı reklam ürünüdür. Yıllardır gerek kurban bayramındaki kurbanların belirğin noktalarında olsun, gerekse partilerin seçim merkezleri yada diğer bir çok kurumsal yada bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamakta olan zeplin balon ürünleri ile reklamı en iyi şekilde kurulum dahil şekilde size teslim ediyoruz.

Zeplin Balon Fiyatları

Yurt dışından özel olarak getirilen bu ürünlerin fiyatları piyasada çok fazla değişmekte olup, dolar yada euro şeklinde kur üzerinden güncel olarak fiyatlandırılmaktadır. Her balonun olduğu gibi zeplin balonun da boyutları vardır ve bunlar; 2.5 metre, 3 metre, 4 metre yada 5 metre kanatlı zeplin gibi sıralanmakta olup, zeplin balon fiyatları tam olarak size hiç bir şekilde verilememektedir. Sizin organizasyonu planlamaya yakın arayarak kurulum ve montaj ile alakalı güncel bir zeplin balon fiyat teklifi almanız gerekmektedir. Etkin bir şekilde profesyonel ekibimiz ile yılların vermiş olduğu zeplin balon kurulum tecrübemiz ile tanışmak istiyorsanız bize bir telefon açarak bu balonlar hakkında daha fazla bilgi alabilir, ucuz zeplin balon listemiz ve kaliteli kurulum ekibimiz ile istediğiniz ve hayal ettiğiniz reklam balonunuzu kuralım.