Baskılı Balon Bolu 

Baskılı Balon Bolu

Organizasyon yelpazemizde doğum günleri için uçan balon, şişme oyun parkı kiralama, açılış organizasyonu ve evlilik teklifi organizasyonları yer almaktadır.

İstanbul uçan balon, baskılı balon, balon, balon süsleme, doğum günü, organizasyon, uçan balon fiyatları, uçan balon satın al, uçan balon siparişi, adrese teslim uçan balon, düğün süsleme, uçan balon İstanbul, harf balon, folyo balon, zeplin balon, rakam balon

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 17 Ağustos 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Baskılı Balon Bolu
11 Nisan 2016, 09:29

Baskılı Balon Bolu

Baskılı Balon Bolu

Kalp balonlar ve yıl başı partilerinde kullanabileceğiniz rengarenk uçan baskılı balonlar ile etkinliklikleriniz veya süslemelerinizde büyük talep gören balon baskı hizmetimiz ile en güzel zamanlarınızda iyi bir balon baskısı hizmeti vermekteyiz. Promosyon amaçlı da dağıtımını yapabileceğiniz düşük bütçeli ve uzun zamanlar kullanabileceğiniz kurumsal logolarınızın baskı yapılabildiği balonlar ile en iyi lateks ile üretilmiş baskı balonlarına serigrafi yöntemi ile tek yüz yada çift yüz baskı yapılabilmektedir. Yapılan baskılar sonrası kurutulmaya bırakılan baskılı balon Bolu siparişlerinizde Bolu ve çevresine ertesi gün şeklinde kargolama yapmaktayız ve ürünler elinize geçtiğinde iyi bir baskılı balon imalatı nasıl yapılmaktadır bunu size sunmuş olduğumuz hizmetimiz ile gösteriyoruz. Baskılı balon üretimleriniz İstanbul Avrupa yakasında yapmakta olup, İstanbul Anadolu yakasına'da baskılı balon gönderimi yapmakta olduğumuz gibi, Türkiye'nin bütün illerine baskılı balon gönderimi yapıyoruz.