Baskılı Balon Burdur 

Baskılı Balon Burdur

Organizasyon yelpazemizde doğum günleri için uçan balon, şişme oyun parkı kiralama, açılış organizasyonu ve evlilik teklifi organizasyonları yer almaktadır.

İstanbul uçan balon, baskılı balon, balon, balon süsleme, doğum günü, organizasyon, uçan balon fiyatları, uçan balon satın al, uçan balon siparişi, adrese teslim uçan balon, düğün süsleme, uçan balon İstanbul, harf balon, folyo balon, zeplin balon, rakam balon

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 17 Ağustos 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Baskılı Balon Burdur
12 Nisan 2016, 16:05

Baskılı Balon Burdur

Baskılı Balon Burdur

Siparişiniz üzere Burdur ve çevresine baskılı balon imalatı ile kurumsal firmalarınızın logolarını ve organizasyonlarınızda dağıtılmak üzere promosyon balon üretimi ile açılış organizasyonları, festivaller ve daha bir çok kutlamada baskılı balon dağıtımı yapabilirsiniz. Sürpriz yıldönümü organizasyonu yapmak istediğiniz'de balonların üzerine eşinizin yada karınızın resmini basarak uçan balon hale getirdikten sonra balonların altına notlarınızı teker teker bağlayarak ona çok romantik bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Yapmış olduğunuz etkinliklerin arasında evlilik teklifi organizasyonlarında kullanmak üzere benimle evlenir misin? Yazılı yada baskılı, dilerseniz balonların üst kısımına fotoğraf baskı yaparak güzel bir evlilik teklifi organizasyonu için baskılı balon Burdur siparişlerinizde size özel iskontolar ile uygun fiyata baskılı balon üretimi yapmaktayız.