Baskılı Balon Çankırı

Organizasyon yelpazemizde doğum günleri için uçan balon, şişme oyun parkı kiralama, açılış organizasyonu ve evlilik teklifi organizasyonları yer almaktadır.

İstanbul uçan balon, baskılı balon, balon, balon süsleme, doğum günü, organizasyon, uçan balon fiyatları, uçan balon satın al, uçan balon siparişi, adrese teslim uçan balon, düğün süsleme, uçan balon İstanbul, harf balon, folyo balon, zeplin balon, rakam balon

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 21 Eylül 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Baskılı Balon Çankırı
19 Nisan 2016, 17:57

Baskılı Balon Çankırı

En iyi ve kaliteli ortamlarda bakımını yapmış olduğumuz kauçuk ağaçlarında yetişen ve bakımı ile alakalı da ağaçtan elde edilen lateks'in verimi ve balonun üretiminde ve sonrasındaki balona baskı aşamasında en iyi sonuçlar alınmaktadır. Genellikle yurt dışında yetiştirilen kauçuk ağaçlarında bulunan lateks miktarı ve verimi farklılık gösterebilir, Çankırı ve bölgesinde baskılı balon üretiminde lateks ağaçları bulunmayıp, yurt dışından lateks'in getirilip İstanbul bölgesinde fabrikalarda balon haline çevrilir. Çeşitlik sektörlerde tercih edilen lateksler baskılı balon imalatı ve üretiminde genellikle ön sınıflarda yer almakta çünkü lateks balonlar haricinde pvc ve folyo balon çeşitlerinden farklı çok fazla bir alternarif bulunmamaktadır. Lateks kaynakları tükenmesi durumunda elimizde bulunan ve Çankırı'ya gönderimini sağladığımız baskılı balon Çankırı gönderimleri sağlayamayabilir, elimizde olan lateksler yakın zamanda yok olarak ilerleyen zamanlarda baskılı balon imalatı yapılamayabilir.