Uçan Balon | Baskılı Balon 

Uçan Balon | Baskılı Balon

Organizasyon yelpazemizde doğum günleri için uçan balon, şişme oyun parkı kiralama, açılış organizasyonu ve evlilik teklifi organizasyonları yer almaktadır.

İstanbul uçan balon, baskılı balon, balon, balon süsleme, doğum günü, organizasyon, uçan balon fiyatları, uçan balon satın al, uçan balon siparişi, adrese teslim uçan balon, düğün süsleme, uçan balon İstanbul, harf balon, folyo balon, zeplin balon, rakam balon

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 17 Ağustos 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Uçan Balon | Baskılı Balon
30 Aralik 2015, 10:45

Uçan Balon | Baskılı Balon

Parti ürünleri, adrese teslim uçan balonlar ve diğer organizasyonlarda kullanmak üzere yüzlerce ürünler ile sizlere yıllardır hizmet vermekte olan bir firmayız. Kaliteli hizmetimiz ile yaptığımız her teslimat yada mağazalarımızdan satmış olduğumuz uçan balon ürünleri ile sizlere en iyi hizmet vermekte olduğumuz gibi balonun üreticisi ve imalatını gerçekleştirmekteyiz. Özel olarak kurulmuş atölyelerimizde sizler için üretilen ve hergün binlerce baskı yapılmakta olan baskılı balon ürünlerini kaliteli bir şekilde onaydan hemen sonra ertesi günü müşterimize kargo yapmaktayız. Doğum günlerinizde, baby shower partilerinizde, sevgililer gününde yada özel günlerinizde kullanmak üzere birbirinden güzel parti malzemelerini mağazalarımızdan temin edebilirsiniz. Reklam çalışmalarınızda yani fuarlarda kurulumunu yaptığımız dev reklam balonları olan zeplin balon ürünleri ile sizde kendi firmanızı dışarıya açacak, standınızın daha fazla ilgi çekmesini sağlayacaksınız. Sizin için en özel günlerden biri olan evlenme teklifi organizasyonu düşündüğünüz zamanlarda, en güzel evlilik teklifi için güzel bir organizasyona ne dersiniz?