Baskılı Balon Diyarbakır

Organizasyon yelpazemizde doğum günleri için uçan balon, şişme oyun parkı kiralama, açılış organizasyonu ve evlilik teklifi organizasyonları yer almaktadır.

İstanbul uçan balon, baskılı balon, balon, balon süsleme, doğum günü, organizasyon, uçan balon fiyatları, uçan balon satın al, uçan balon siparişi, adrese teslim uçan balon, düğün süsleme, uçan balon İstanbul, harf balon, folyo balon, zeplin balon, rakam balon

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 21 Eylül 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Baskılı Balon Diyarbakır
02 Mayis 2016, 14:39

Baskılı Balon Diyarbakır

Sürpriz evlilik teklifi organizasyon yapmak için yada açılış organizasyonlarında animasyon ekibi ve palyaçolar tarafından promosyon balonu olarak dağıtım yapabileceğiniz kaliteli balon baskı ürünleridir. Siparişinizin hemen sonrasında baskılı balonların çalışması yapılır ve tarafınıza email olarak onay için sunulur. Onaylanan baskılı balonların baskıya girilmesi için hesap bilgilerimiz tarafınıza iletilir ve hemen sonrasında onayı gerçekleştirirsiniz. Mesai saatleri içerisinde bulunuyorsak ödeme geldiği gibi atölyenin durumuna göre baskıya girilir ve baskılı balon Diyarbakır hizmetimiz ile Diyarbakır'ın bütün ilçelerine baskılı balon üretimi ve balon üzerine baskı imalatı hizmeti sunmaktayız. Baskılı balonlar en geç 2 gün içerisinde hazırlanmış ve size kargo yapılmış olup, takip için sitemizde bulunan aras kargo takip bölümünden kargonuzun durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.