Baskılı Balon Edirne 

Baskılı Balon Edirne

Organizasyon yelpazemizde doğum günleri için uçan balon, şişme oyun parkı kiralama, açılış organizasyonu ve evlilik teklifi organizasyonları yer almaktadır.

İstanbul uçan balon, baskılı balon, balon, balon süsleme, doğum günü, organizasyon, uçan balon fiyatları, uçan balon satın al, uçan balon siparişi, adrese teslim uçan balon, düğün süsleme, uçan balon İstanbul, harf balon, folyo balon, zeplin balon, rakam balon

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 17 Ağustos 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Baskılı Balon Edirne
30 Mayis 2016, 15:25

Baskılı Balon Edirne

Baskılı Balon Edirne

Kaliteli kauçuk dallarından elde edilen lateks ile kaliteli lateks üretimini ve baskılı balon imalatını gerçekleştirmekteyiz. Üretimini Ankara ve İzmir'de yapmış olduğumuz baskılı balonları Edirne ve Türkiye'nin bütün bölgelerine kargo yapmaktayız. Sizlerin bize atmış olduğu resim, fotoğraf yada logolarınızı çalıştıktan hemen sonra size onay için atıyoruz ve onaylanan baskılı balonları mesai saatlerimiz içerisinde baskıya alıyoruz. Baskıya girilen baskılı balonlar yaklaşık 2 gün içerisinde üretimi bitip, kurutulması için özel alanlarda çeşitli çalışmalar ile üzerine basılan baskının kuruması için bekletiliyor. Hazır olan baskılı balonlar 100'lü paketler halinde hazırlandıktan sonra sizlere adetinize göre kargo için koliler halinde kargoya verilmekte ve takip numarası ile Türkiye'nin her yerine yakşalık 2 gün içinde, yakın yerlere ise 1 gün içerisinde kargo olmaktadır.