Uçan Balon Eve Teslim

Organizasyon yelpazemizde doğum günleri için uçan balon, şişme oyun parkı kiralama, açılış organizasyonu ve evlilik teklifi organizasyonları yer almaktadır.

İstanbul uçan balon, baskılı balon, balon, balon süsleme, doğum günü, organizasyon, uçan balon fiyatları, uçan balon satın al, uçan balon siparişi, adrese teslim uçan balon, düğün süsleme, uçan balon İstanbul, harf balon, folyo balon, zeplin balon, rakam balon

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 21 Eylül 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Uçan Balon Eve Teslim
06 Ekim 2016, 13:58

Uçan Balon Eve Teslim

Siparişleriniz evinize kadar geliyor ve kapınıza kadar gelen uçan balonları, kapınızda ödemesini yaparak teslim alabiliyorsunuz. İstemiş olduğunuz çeşitlerde harf balon, rakam balon, folyo balon, kalp uçan balon yada diğer uçan balon çeşitlerini seçerek sipariş bölümünden personelimize sipariş formunuzun oluşturulması üzere, uçan balonlarınız aynı gün yada ertesi günü veya bir sonra ki günler için siparişinizi oluşturabilir, istemiş olduğunuz saat'de İstanbul genelinde Avrupa yakası yada Anadolu yakasına uçan balon siparişi verebilirsiniz. İstanbul genelinde minimum 30 adet olmak üzere, maximum sınır olmaksızın dilediğiniz adette uçan balonu size vermiş olduğunuz ev adresinize teslimat sağlıyoruz. Kaliteli ve birinci sınıf uçan balon olmak üzere uygun şekilde baskı balonlarını sizlere teslimat sağlayabiliyor, yapmış olduğumuz uçan balon eve teslim siparişlerinizi ise en hızlı şekilde ortalama 1 saat içinde adresinize teslim etmekteyiz. Programa göre teslimat saatlerini daha önceden belirtmeniz üzere, belirttiğiniz uçan balonlar sizin istemiş olduğunuz saat ve tarihte adresinize ve evinize teslim olacaktır.

 

Eğlenceli ve iyi partiler dileriz...