Uçan Balon Şişirme 

Uçan Balon Şişirme

Organizasyon yelpazemizde doğum günleri için uçan balon, şişme oyun parkı kiralama, açılış organizasyonu ve evlilik teklifi organizasyonları yer almaktadır.

İstanbul uçan balon, baskılı balon, balon, balon süsleme, doğum günü, organizasyon, uçan balon fiyatları, uçan balon satın al, uçan balon siparişi, adrese teslim uçan balon, düğün süsleme, uçan balon İstanbul, harf balon, folyo balon, zeplin balon, rakam balon

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 17 Ağustos 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Uçan Balon Şişirme
25 Ekim 2016, 11:20

Uçan Balon Şişirme

Uçan Balon Şişirme: Özellikle sünnet törenlerinde sıklıkla tercih edilen nazar boncuklu balonlar olsun, doğum günlerinde kullanılan doğum günün kutlu olsun, nice mutlu senelere yada happy birthday baskılı balonlar veya evlenme teklifi sürprizleriniz için kalpli balonları şişirerek uçan hale getirmeniz için sizlere gereken helyum gazını mağazalarımızdan tedarik edebilir, adetli uçan balon şişimlerinde ise sizlere adresinizde uçan balon şişirme işlemi gerçekleştirmekteyiz. Nefesiniz ile şişirdiğiniz balonlar asla uçmayacağı için, yemek tüpü yada diğer hidrojen gazları ile şişirmeye çalışırsanız balonunuz belki uçacaktır fakat yanıcı ve patlayıcı olacağı için, ufacıcık bir tepkime ile kocaman bir alev topuna dönüşebilir. Eğer böyle şeyler ile karşılaşmamak istiyorsanız ve balonunuzun ne yanıcı, nede patlayıcı, zehirleyici gibi özellikleri taşımasını istemiyorsanız helyum gazı kullanmanız tavsiye edilmektedir. Helyum gazları tamamen soy gaz olduğu için hiç bir şekilde bir zararı olmayıp, ülkemizde çıkmadığı için yurtdışından ülkemize büyük sanayi tüpü helyum gazları yada helyum kitleri olarak gelmektedir. Sizler de helyum gazı ile uçan balon şişirmek istiyorsanız yada elinizdeki uçan balonları İstanbul içerisinde bulunuyorsanız bir telefonunuz dahilinde kapınıza kadar gelerek adetli balonlarınızı helyum tüpü ile şişirerek uçan hale gelmesini sağlıyoruz.