Harf Balon Nasıl Şişirilir

Organizasyon yelpazemizde doğum günleri için uçan balon, şişme oyun parkı kiralama, açılış organizasyonu ve evlilik teklifi organizasyonları yer almaktadır.

İstanbul uçan balon, baskılı balon, balon, balon süsleme, doğum günü, organizasyon, uçan balon fiyatları, uçan balon satın al, uçan balon siparişi, adrese teslim uçan balon, düğün süsleme, uçan balon İstanbul, harf balon, folyo balon, zeplin balon, rakam balon

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 21 Eylül 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Harf Balon Nasıl Şişirilir
09 Kasim 2016, 08:48

Harf Balon Nasıl Şişirilir

Harf Balon Nasıl Şişirilir?

Rakam balonlar, harf şeklinde balonlar ve diğer harf balon ürünlerini şişirmenin iki farklı yolu bulunmaktadır. Genellikle helyum gazı ile şişirilen bu balonlar, nadirende olsa normal hava ile şişirilerek uçan harf balon haline gelmeden düz bir şekilde camekan, vitrin yada mağaza camlarına yıldönümü kutlaması, indirim oranları yada yaş partileri için doğum günlerinde tercih edilerek maliyeti azaltarakda kullanılabilir. İkinci seçeneği olan harf balon helyum gazı ise, Helyum gazının bilindiği üzere harf balonun yada rakam balonların alt kısımında bulunan sibop'undan helyum gazı aparatı sayesinde gaz dolumu sağlanır. Gerekli aparatın bulunması üzere, şişirmek istemiş olduğunuz silver, gold yada diğer renklerde bulunan balonları şişirirken harf balon nasıl şişirilir acaba gibi tereddütte kalabilirsiniz fakat harf balonları şişirmek oldukça uğraş verici ve dikkat edilmemesi üzere harf balonun patlamasına sebebiyet verecek bir hareket olur. Helyum gazı basılan harf balonlar şişirilmeye başlar, şişirilen bu harf yada rakam balonlar yaklaşık bir kaç gün, bazen bir haftaya kadar havada kalabilmektedir. Küçük olan 12" lateks balonların yanında dekoratif olarakda kullanılabilen bu harf balonlar patlamadığı sürece bir sonraki yıllarda'da gaz dolumu yapılarak tekrardan kullanılabilirler. Sizlerinde talepleri üzerine adresinizde elinizde bulunan harf balonlara helyum gazı dolumu da yapılabilmektedir. Helyum gazı dolumu aşamasında; sizlerin bize vermiş olduğu harf balonları bir kaç dakika içerisinde hazırlayıp sizlere teslim etmekteyiz. Harf balonları şişirilirken çin malı ürünler genellikle bir kaç gün havada kalmadan inmekte olup, N11, Gittigidiyor, Sahibinden gibi mağazalardan satın alacağınız harf balon ürünlerini şişirirken patlak, delik yada deforme olmuş ürünler ile karşılaşabilirsiniz. Böyle problemler yaşamamak için kaliteli harf balon siparişini bizlere info@farukmetin.com.tr adresinden sipariş geçebilir, telefon numaralarımızdan harf balon siparişi verebilirsiniz.