Harf Balon Fiyat

Organizasyon yelpazemizde doğum günleri için uçan balon, şişme oyun parkı kiralama, açılış organizasyonu ve evlilik teklifi organizasyonları yer almaktadır.

İstanbul uçan balon, baskılı balon, balon, balon süsleme, doğum günü, organizasyon, uçan balon fiyatları, uçan balon satın al, uçan balon siparişi, adrese teslim uçan balon, düğün süsleme, uçan balon İstanbul, harf balon, folyo balon, zeplin balon, rakam balon

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 21 Eylül 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Harf Balon Fiyat
11 Kasim 2016, 21:17

Harf Balon Fiyat

Harf Balon Fiyat?

Genellikle parti dükkanı, balon evi ve İstanbul genelinde bulunan parti marketlerinde yer alan harf balonların ortalama bir fiyat aralığı aslında yoktur. Kimi parti dükkanı uçan harf balonlarının adetini 35 tl'den şişirirken, boş halini 20 tl'ye satıyorsa. Bir başka balon evi mağazası ise harf balon şişirmesini 40 tlye yapıp, boş harf balon halini ise 10, 15 tl aralıklı fiyatlara satabilmektedir. Bunun sebebi ise mağazaların almış olduğu harf balonların markalarından kaynaklanıyor olması ve potansiyele bağlı olarak Anadolu yakası, Avrupa yakası gibi yerlerde yoğunluklu semtlere göre değişiklik göstermesidir. Çinden getirilen harf balonlar şişirildikten sonra sibop'u bozuk olduğu için 2 günde iniyor ise, Almanya'dan temin edilen balonun kalitesi ve fiyatından ötürü 5 gün havada kalabilirler. Bu tam tersi de olabilir, Levent, Sarıyer, Beşiktaş, Taksim, Kadıköy, Ataşehir, Beylikdüzü ve İstanbul genelindeki bütün semtlere harf balon teslimatı yapılmaktadır ve harf balon fiyat denildiğinde sabit bir fiyatı bulunmamakta olup, mağazamızdan biz kendimiz sattığımızda şişmiş halde harf balonları 3 tl'den satışını gerçekleştiriyoruz. Fakat siz kendi adresinize teslimat istediğinizde tabi ki Levent ile Beylikdüzü teslimat fiyatı aylı olmayıp 150, 200 tl gibi rakamlara çıkabiliyor. Bu sebepten ötürü 30 adet uçan lateks balon, kapli uçan balonlar ve folyo harf balonları toplu şekilde aldığınızda 150 tl gibi bir rakam çıkıyorsa, teslimat yaklaşık 50 ile 70 tl arasında yansır ve adresinize harf balon sipariş teslimatı gerçekleştirilir. Bizlere sipariş vermek istiyorsanız, info@farukmetin.com.tr adresinden e-mail gönderebilir yada 0850 433 22 50 - 52 dahili numaralarından iletişime geçebilirsiniz.