Led Işıklı Balon 

Led Işıklı Balon

Organizasyon yelpazemizde doğum günleri için uçan balon, şişme oyun parkı kiralama, açılış organizasyonu ve evlilik teklifi organizasyonları yer almaktadır.

İstanbul uçan balon, baskılı balon, balon, balon süsleme, doğum günü, organizasyon, uçan balon fiyatları, uçan balon satın al, uçan balon siparişi, adrese teslim uçan balon, düğün süsleme, uçan balon İstanbul, harf balon, folyo balon, zeplin balon, rakam balon

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 17 Ağustos 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Led Işıklı Balon
22 Mart 2017, 11:16

Led Işıklı Balon

İthalatını yaptığımız mini led ışıkları özel olarak helyum gazı ile şişirilmiş balonların içine yerleştirmemiz üzere ışıklı bir balon elde etmiş oluyoruz ve adetli olarak adresinize, evinize yada mekanınıza teslimat gerçekleştiriyoruz. Sürpriz evlilik tekliflerinde, doğum günü organizasyonlarında, yıl dönümü partilerinde ve daha bir çok alanda kullanabileceğiniz bu dilediğiniz renkte hazırladığımız led ışıklı balon fiyatlarını ise alacağınız adet belirlemektedir. Toplu alımlarda çeşitli indirimler ve iskontolar uygulanan ledli balonların adet bazında alımlarında çok fazla fiyat farkı olmasada, adetli alımlarda arasında bir fark tabi ki oluşacaktır. Yıl başı kutlamalarında, baby shower parti organizasyonunda ve daha bir çok etkinlik ve planlamada tercih edebileceğiniz ışıklı balon çeşitimizi bizimle iletişime geçerek fiyatlarını öğrenebilir, mail yoluyla hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. Yaklaşık bir 30 dakika içerisinde dönüş olan e-mail yada anında bizi arayarak bilgi alabilmek için iletişim kısımından bizimle iletişim kurabilir, mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.