Şişme Oyun Parkurları Kiralama

Organizasyon yelpazemizde doğum günleri için uçan balon, şişme oyun parkı kiralama, açılış organizasyonu ve evlilik teklifi organizasyonları yer almaktadır.

İstanbul uçan balon, baskılı balon, balon, balon süsleme, doğum günü, organizasyon, uçan balon fiyatları, uçan balon satın al, uçan balon siparişi, adrese teslim uçan balon, düğün süsleme, uçan balon İstanbul, harf balon, folyo balon, zeplin balon, rakam balon

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 21 Eylül 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Şişme Oyun Parkurları Kiralama
25 Mart 2017, 08:51

Şişme Oyun Parkurları Kiralama

23 Nisan eğlencelerinde, sürpriz doğum günlerinde, açık hava etkinliklerinde ve bir çok alanda kullanabileceğiniz oyun parkurlarını, İstanbul genelinde ve genel olarak nakliye hariç olmak üzere Türkiye'nin her tarafına kurulum yapmaktayız. Boyutlara ve yaş grubuna hitap eden, birbirinden güzel görünümlü ve temiz kurulum yaptığımız şişme oyun parkurlarını etkinliklerinizde 2 adet gönderdiğimiz personel ile kurulum sağlıyoruz. Kurulumdan sonra personellerimiz şişme oyun parklarının başında kalıyor ve çocuklarınızın güvenliğini sağlıyor. Her yaş aralığına uygun olan şişme oyun parkı kiralamak isterseniz bizden zıp zıp, titanic kaydırak, tırtıl ve tren, tırmanma pramidi, tırmanma duvarı, şut becerisi, rodeo ve daha bir çok çeşiti bulunan oyun parklarını temin edebilirsiniz. Her kurulumdan sonra özel hiç bir şekilde zararı olmayan temizleyiciler ile temizliyor, tekrar paketlemesini yaptığımız oyun parkurları çocuklarınızın sağlığını hiç bir şekilde tehdit etmez. Büyük yaş aralığına uygun trambolin ve salto trambolin ürünleri ile sizlerde, çocuklarınızda çok eğleneceksiniz. Genel organizasyon ve belediye organizasyonlarında'da tercih edebileceğiniz güvenlikli, temiz oyun parklarını hemen bizi arayarak kiralayabilir, dilerseniz size Türkiye'nin en iyi fiyat garantisi ile satışını yapabiliriz. Sürekli kullanımlarda kiralama değil de, satın almanızı öneriyoruz. Eğer ki sezonda sadece bir kez kurulum yapıyorsanız ve bakımı, temizliği ile uğraşacak vaktiniz ve zamanınız yok ise de, şişme oyun parkı kiralamalası yapabilirsiniz.