Küre Zeplin Balon 

Küre Zeplin Balon

Organizasyon yelpazemizde doğum günleri için uçan balon, şişme oyun parkı kiralama, açılış organizasyonu ve evlilik teklifi organizasyonları yer almaktadır.

İstanbul uçan balon, baskılı balon, balon, balon süsleme, doğum günü, organizasyon, uçan balon fiyatları, uçan balon satın al, uçan balon siparişi, adrese teslim uçan balon, düğün süsleme, uçan balon İstanbul, harf balon, folyo balon, zeplin balon, rakam balon

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 17 Ağustos 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Küre Zeplin Balon
28 Mart 2017, 17:32

Küre Zeplin Balon

Açık alan mekanlarda kurulumunu gerçekleştirmekte olduğumuz reklam balonları olan, Zeplin balonlar genellikle fuar alanlarıda, standlarda ve sergilerde tercih edilmekte olup, firma tanıtımları ve kampanyalar hakkında bilgi verme amaçlı kullanılır. Kanatlı, kanatsız, iki metreden, sekiz metreye kadar olan ebatları mevcut olup, balonun üzerine özel bir baskı yapılamamaktadır. Yerli malı olup, üretimi ülkemizde yapılmakta olan küre zeplin balon ürünlerinin üzerine folyo yapıştırma, dijital yapıştırma ve dilerseniz içerisine ışık koyarak, ışıklı zeplin balon yapabilir, bu şekilde kurulumu gerçekleştirebiliriz. Kurulum için İstanbul genelinde bütün çevreye servisimiz olup, servis ücreti eklenerek İl dışınada kurulum yapılmaktadır. Küre zeplinler yaklaşık bir hafta süre boyunca havada kalabilir, sonrasında gaz tavsiyesi yapılarak ömrü bir o kadar daha uzatılabilmekte olduğu gibi, garantisi olmayan bir üründür. Ürününün kurulumu yapıldıktan sonra size hiç bir firma garanti vermez, sebebi ise açık havada kurulum yapıldığı için rüzgar, yağmur, kar gibi hava koşullarından etkilenerek yere çakılablir. Ufak tefek hasarlar alan küre zeplin balonlarının tamiri mümkün olup, büyük yırtık ve delinmelerde ise tamiri söz konusu değildir.