Uçan Balon Satın Al 

Uçan Balon Satın Al

Organizasyon yelpazemizde doğum günleri için uçan balon, şişme oyun parkı kiralama, açılış organizasyonu ve evlilik teklifi organizasyonları yer almaktadır.

İstanbul uçan balon, baskılı balon, balon, balon süsleme, doğum günü, organizasyon, uçan balon fiyatları, uçan balon satın al, uçan balon siparişi, adrese teslim uçan balon, düğün süsleme, uçan balon İstanbul, harf balon, folyo balon, zeplin balon, rakam balon

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 17 Ağustos 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Uçan Balon Satın Al
03 Nisan 2017, 12:44

Uçan Balon Satın Al

Sürprizleriniz ve evlilik teklifi organizasyonlarınız için rengarenk yada kalpli, harf, folyo balonları helyum gazı ile şişirilmiş olarak satın alabilirsiniz. Ofisimizden yada mağazamızdan satın almış olduğunuz uçan balonları dilerseniz kendi aracınıza koyarak güvenli bir şekilde yolculuk yapabilir ve götürmek istediğiniz adrese götürebilirsiniz. Satın almaya vaktiniz yok ise de, belli bir servis bedeli karşılığında minimum 30 adet şeklinde İstanbul'un her yerine teslimat sağlayabiliriz. Şişirilmiş olarak uçan balon satın al ve aldığınız uçan balonları eğer o gün kullanacaksanız lateks uçan balon tercih edebilir, bir kaç gün kullanmak istiyorsanız ise folyo balonlar yada rakam uçan balonları tercih edebilirsiniz. Normal bir 12 inç'lik lateks uçan balon ortalama 18 ile 24 saat arası havada kalırken, dilerseniz ek bir ücret karşılığında içine süreceğimiz bir sıvı ile yaklaşık 3 gün havada kalmasını sağlayın. Folyo balonlar ise hiç bir şekilde bir ek uğraş gerekmeden günlerce havada kalabilir, ortalama 4 5 gün sonra ise uçan balonlarınız uçuculuk özelliğini kaybedeceğinden dolayı kendiliğinden yere inmeye başlayacak. Balon yelpazemizde ise metalik balon, sevgi mesajlı balon, kalpli balonlar, normal mat renk balonlar, dilediğiniz baskıyı yaptırabileceğiniz baskılı balon çeşitleri, seni seviyorum, I love you, geçmiş olsun, baby shower uçan balonları ve evlenme teklifi mesajlı balonlar gibi çok fazla çeşit mevcut olup, dilerseniz ofisimizden kendinize uygun olan balonun seçimini yapabilirsiniz.