Helyum Gazı Nerede Bulunur İstanbul? 

Helyum Gazı Nerede Bulunur İstanbul?

Organizasyon yelpazemizde doğum günleri için uçan balon, şişme oyun parkı kiralama, açılış organizasyonu ve evlilik teklifi organizasyonları yer almaktadır.

İstanbul uçan balon, baskılı balon, balon, balon süsleme, doğum günü, organizasyon, uçan balon fiyatları, uçan balon satın al, uçan balon siparişi, adrese teslim uçan balon, düğün süsleme, uçan balon İstanbul, harf balon, folyo balon, zeplin balon, rakam balon

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 17 Ağustos 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Helyum Gazı Nerede Bulunur İstanbul?
23 Nisan 2017, 08:17

Helyum Gazı Nerede Bulunur İstanbul?

Helyum Gazı Nerede Bulunur İstanbul?

Helyum gazları havadan hafif olmaları nedeni ise uçan balon yapımlarında kullanılan yanıcı ve patlayıcı özelliklerine sahip olmayan ve tamamen zararsız uçan balon gazları olarak bilinmektedir. Genellikle yurt dışında çıkan helyumlar, gerek mini  helyum kitleri halinde, gerek ise büyük sanayi tipi helyum tüpü halinde ülkemize getirilmektedir. Ülkemize gelen helyum tüpleri sağlık sektörü ve organizasyon sektöründe zeplin balon, kanatlı zeplin balon, folyo uçan balon ve normal lateks uçan balon olarak yapılmakta kullanılırlar. Hazırlanmış olan uçan balonlar 1 gün ile 1 hafta havada kalabilir, balonun ebatlarına göre değişiklikler gösterebilir. Helyum gazını balonlar içerisinde alamayacağınızdan büyük sanayi tipi helyum gazı nerede bulunur İstanbul?, Yani 50 litre helyum gazı yada 10 litre helyum tüpü olarak adresimizden teslim alabilir, dilerseniz yeriniz İstanbul'da ise size şişirilmiş olarak helyum balon teslimatları gerçekleştirebiliriz. Talepleriniz doğrultusunda 200 bar basınca sahip olan, büyük sanayi ve orta boy helyum gazları sizin adresinize teslim edilebilir. Bu sanayi tipi helyum tüplerini kullanabilmek için ise, sitemizde bulunan uçan balon şişirme aparatını satın alarak, satın almış olduğunuz helyum tüpünün vanasına takıyor, saat yönünün tersine doğru çevirerek sıkıştırıyoruz. Daha sonrasında hazırladığınız tüpün diline balonunuzu yerleştirip, rast gele bir yöne doğru parmağınız ile basınç uygulamaya başladığınızda balonunuz şişmeye başlayacak, şiştikten sonra ise elinizi bastırmayı bıraktığınızda helyum gazı artık balonunuza dolmayacaktır. Mağazalarınızda, alışveriş merkezlerinde yada parti dükkanlarında kullanabileceğiniz helyum gazları ile boyutlarına göre 100 ile 1000 adet arasında uçan balonlar hazırlayabilirsiniz. En büyük helyum tüpü ile yaklaşık olarak 750 ile 1000 adet arasında kullandığınız balon ölçülerine göre uçan balonlar hazırlayabilirsiniz.

Bilgi için: info@farukmetin.com.tr adresine e-mail gönderin.