Helyum Gazlı Uçan Balon

Organizasyon yelpazemizde doğum günleri için uçan balon, şişme oyun parkı kiralama, açılış organizasyonu ve evlilik teklifi organizasyonları yer almaktadır.

İstanbul uçan balon, baskılı balon, balon, balon süsleme, doğum günü, organizasyon, uçan balon fiyatları, uçan balon satın al, uçan balon siparişi, adrese teslim uçan balon, düğün süsleme, uçan balon İstanbul, harf balon, folyo balon, zeplin balon, rakam balon

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 21 Eylül 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Helyum Gazlı Uçan Balon
25 Mayis 2017, 19:30

Helyum Gazlı Uçan Balon

Helyum Gazlı Uçan Balon

Tamamı zararsız olan helyum gazları ile şişirilen balonlar kesinlikle yanıcı, zehirleyici yada patlayıcı değillerdir. Helyum gazı genellikle sağlık sektöründe yada organizasyon sektöründe tercih edilen, dünyada en çok talep alan gazlardan biri olup, şuan yalnızca var olduğu kadar mevcuttur. Dünya'nın sadece iki yerinde çıkan bu gazlar özel olarak ülkemize gelerek 10 litre helyum gazları, 50 litre helyum gazları yada 1.1, 1.8, 2.2 gibi küçük helyum gazları halinde piyasaya satışa çıkarılmaktadır. Ülkemizde özel dolum tesisleri olan helyum gazının asıl kökeni başka ülkeler olup, genellikle senede bir kaç kez tedarik edilemediği için çoğu zaman müşteriler uçan balonsuz kalabilmektedir. Zararsız olmasının getirdiği özellikten ötürü helyum gazlı uçan balon yapımlarında İstanbul Anadolu yakası, Avrupa yakası gibi bölgelerde bayilerimiz bulunup, uçan balon mağazalarımızdan dilediğiniz adette uçan balon satın alabilir yada helyum gazı temin ederek kendi uçan balonunuzu evinizde hazırlayabilirsiniz. Ev yapımı uçan balon diye youtube sayfalarında yada internette sıkça karşımıza çıkan aldatıcı videolardan uzak durup, zararsız helyum gazı temin etmenizde yarar vardır. Çünkü evinizde kullandığınız alüminyum folyo ve bazı maddeler ile yapılan gazlar uçan balon hazırlamanızda yardımcı olacaktır fakat yanıcı ve patlayıcı olduğu için bomba etkisi yaratabilir ve istenmeyen şeyleri ortaya çıkarabilir. Helyum gazı solunduğunda yalnızca sesinizi inceltip eğlenceli anlar yaşatabilirken, başka tür gazlar solunduğumda İnternette çokca karşınıza çıkan ölüm gibi sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Kesinlikle uçan balonu basit bir şey gibi görüp bilmediğiniz toptan balon satan yerler yada toplu balon satan yerlerden uçan balon satın almayın.