Uçan balon hakkında duyuru!

Organizasyon yelpazemizde doğum günleri için uçan balon, şişme oyun parkı kiralama, açılış organizasyonu ve evlilik teklifi organizasyonları yer almaktadır.

İstanbul uçan balon, baskılı balon, balon, balon süsleme, doğum günü, organizasyon, uçan balon fiyatları, uçan balon satın al, uçan balon siparişi, adrese teslim uçan balon, düğün süsleme, uçan balon İstanbul, harf balon, folyo balon, zeplin balon, rakam balon

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 21 Eylül 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Uçan balon hakkında duyuru!
17 Ocak 2016, 22:52

Uçan balon hakkında duyuru!

Herkesin bildiği üzere yurt dışında ağarlar'dan elde edilen lateks ile balon üretimi yapılmakta olduğu gibi bir çok ürün üretimi yapılmaktadır. Her balon uçan balon olabilir aslında, ağırlığı ve kalitesinin çok önemli olduğu balonların kalitesini üretimi ve kullanıldığı lateks'in miktarı da belirler. İnternet ortamında çok fazla gördüğümüz uçan kalp balon, kalp balon uçan balon ve diğer saçma sapan başlıklar ile açılmış, özellikle n11, gittigidiyor gibi web siteler üzerinde çeşitli komisyonlar ile insanları dolandırarak iş yaptıklarını sanan gereksiz ve kendini bilmez insanlar yüzünden alıcılar da mağdur olmaktadır. Özellikle n11'i defalarca aramama rağmen insanları dolandırmak için kurulmuş olan bu dümeni kaldırmaya niyetleri olmadığı kanaatine vardım çünkü satış üzerinden böyle e-ticaret siteleri de komisyon almaktadır. Her balon uçan balon olabilir ama bu balonu her gaz ile uçan balon yapamazsınız ve uçan balon yapmak için kullanmanız gereken gazlardan sadece bir tanesi sizin için sağlıklıdır, o da helyum gazıdır. Helyum gazı tamamen soy gaz olup hiç bir şekilde başka gazlar ile tepkimeye girmeyip patlayıcı, yanıcı hatta zehirleyici özelliğe sahip değildir. Çok fazla helyum gazı basıncına maruz kalındığı zaman nefes alamama gibi problemler olabilmektedir. Uçan balon satın almadan önce fiyatları değilde her zaman içinde ki gazın ne gazı olduğuna dikkat edilmesi gerekmektedir. Çoğu firma balon içerisine hidrojen ve benzeri yanıcı gazlar basmaktadır ve satın alınmadan önce kesinlikle sorulması ve teyit edilmesi gerekmektedir.