Organizasyon 

Organizasyon

Organizasyon yelpazemizde doğum günleri için uçan balon, şişme oyun parkı kiralama, açılış organizasyonu ve evlilik teklifi organizasyonları yer almaktadır.

İstanbul uçan balon, baskılı balon, balon, balon süsleme, doğum günü, organizasyon, uçan balon fiyatları, uçan balon satın al, uçan balon siparişi, adrese teslim uçan balon, düğün süsleme, uçan balon İstanbul, harf balon, folyo balon, zeplin balon, rakam balon

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 17 Ağustos 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

OrganizasyonKategoriler

Organizasyon

Hayatınızın her aşamasında yer alan ve her zaman ihtiyaç duyabileceğiniz organizasyon hizmetleri için doğru firmayı seçmeniz demek, işlemlerinizin daha hızlı ve kaliteli biçimde yol alması anlamına gelecektir. Birbirinden farklı hizmetler veren, her hizmet için farklı fiyatlar ve içeriklerle yola devam etmenizi sağlamayı amaçlayan firmalar bulunsa da, firma olarak en iyi yaptığımız işi yapmak ve sizlere daima kaliteli zamanlar da hizmet etmek için varlığımızı sürdürmekteyiz. Uzun yıllardır organizasyon alanında hizmetler vermekte olup, daima kaliteyi ön plana alarak en iyi hizmetleri en uygun fiyatlara müşterilerimize sunmayı hedeflemekteyiz. Profesyonel organizasyonlar düzenlemek ve her zaman sorunsuz bir yapıyla hizmetlerimizi sunmak için girdiğimiz bu yolda, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma arkadaşlarımıza ve hizmetlerimizi destekler nitelikte olan farklı ekipmanlar ve profesyonel destekçilerle birlikte, en iyiye ulaşmanız sağlanmaktadır.

 

Hazırladığımız ve müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz her organizasyonda ilk olarak hedeflediğimiz unsur, insanlara en uygun fiyata nasıl daha fazla hizmet ve kaliteli hizmet verebiliriz. Organizasyon hizmetlerimizde oldukça fazla çeşit bulunmaktadır. Her isteğinizi yerine getirebilmek ve istediğiniz her türlü detay üzerinde fazla zaman harcayabilmek için çeşitli zamanlarda çalışan ve işinde uzman olan personellerimiz bulunmaktadır. Her zamankinden daha verimli ve çeşitli organizasyonlarda varlığını gösterecek olan geniş personel sayımız sayesinde, dilediğiniz en iyi sonuçlara ulaşmanızda kolaylaşmaktadır. Kaliteyi en uygun fiyata alacağınız, hiçbir koşulda problem yaşamayacağınız ve daima uygun fiyat avantajını sorunsuz biçimde hissedeceğiniz bu yapıyla birlikte, hayatınıza sorunsuz bir gün katabilirsiniz. Mükemmel fırsatlar sizi beklerken, en iyi organizasyonlara ulaşmanın verdiği rahatlığı mükemmel biçimde hissedebilirsiniz. Farkı her zaman yaşarak hissedeceğiniz, uygun fiyatlı ve avantajlı tekliflerle gerçekleşecek olan fırsatlarla birlikte, en iyi organizasyon şansına ulaşabilirsiniz. En önemli konuları bir arada yaşayacağınız, kendinizi iyi hissedeceğiniz her türlü detayın da sizlere sunulması sonucunda, mükemmel imkanlara kavuşmanız mümkündür.

 

Mekan kiralama, boğaz turu ve evlilik teklifi organizasyonu olarak temelde 3 ana hizmet temasına sahip olan firmamız, alt dallar olarak onlarca en iyi organizasyon hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. İstediğiniz kalitede ve güvencede elde edebileceğiniz eşsiz bir hizmetler bütünüyle birlikte, daima kaliteyi korumamız mümkündür. En iyi zamanlarınızı sevdiklerinizle geçirebilmeniz, en kaliteli fırsatları değerlendirmeniz ve profesyonel desteklere daima ulaşabilesiniz diye gecesini gündüzüne katan onlarca personelimizle birlikte, hayatınıza mükemmel eklentileri katabilirsiniz. İstanbul’un istediğiniz tüm ilçelerinde ve mahallelerinde sorunsuz olarak mekan kiralayabilirsiniz. Bu mekanların süslemeleri ve istediğiniz hale sokulma işlemlerinin tamamı firmamız tarafından sağlanacaktır. Dilediğiniz zamanlarda problemsiz bir hizmetle birlikte, mekanların iç ve dış süslemeleri, misafir karşılama ekipleri, hizmet ekipleri ve isteğe göre garson, müzik ve ışıklandırma çalışanlarıyla birlikte en iyi hizmetlere erişmeniz sağlanmaktadır. Mekanların tamamen dekore edilmesi sonucunda, ihtiyaç duyduğunuz nişan, düğün, evlilik teklifi veya herhangi bir eğlenceye problemsiz biçimde erişmeniz sağlanmaktadır.

 

Bunun yanı sıra; İstanbul Boğazı’nın eşsiz görüntüsü ve güzelliğine de daha yakından erişmeniz için sizlere farklı organizasyon hizmetleri sunmaktayız. Teknede mezuniyet töreninde üniversite ve liseden mezun olan öğrencilerin en iyi şekilde eğlenmelerine fırsat sunarken, teknede düğün organizasyonuyla birlikte, misafirlerinize tamamen farklı bir konseptte düğün töreninizi sunacağınız gibi; evlenen çiftinde mükemmel bir güzellikle ve İstanbul’un eşsiz güzelliğinde evlenmelerine yardımcı olabilirsiniz. Yemekli tekne turu ile her zamankinden daha farklı ve anlamlı bir gezintiye sevdiklerinizle veya yalnız başınıza çıkma imkanına da ulaşacaksınız. Teknede iş yemeği, tekne turlarının en önemlileri arasındadır. Yurtiçi ve yurt dışından gelen misafirlerin iş görüşmelerinde lezzetli yemekler yerken, personelin daima profesyonel olması gerekir. Bu nedenle, tüm detaylar firmamız tarafından düşünülere, sizlere kaliteli hizmetler verilmektedir. Yüzme turlarına katılmanın verdiği keyfi bilenler için, her zamankinden daha uzun, daha uygun fiyatlı ve daha kaliteli hizmetler de firmamızla sunulmaktadır. Teknede iftar yemekleri Ramazan aylarında yaşamanız gereken eşsiz bir deneyimdir. Onlarca iftariyelik, her zamankinden daha lezzetli ve sağlıklı yemekler ve mükemmel içecekler sizleri bekliyor olacak. Son olarak teknede doğum günü kutlama fikri aklınıza geldiyse, onu da atlamadık. Her zaman doğum günleri önemli organizasyon sınıfımızda yer almaktadır. İsterseniz biz her zamanki gibi kenara çekilere, yat kiralama hizmetiyle de sizleri büyüleyecek eşsiz bir mükemmel dokuya ulaşmanız için yalnız bırakabilirsiniz.

 

Doğru firma seçimi daima önemliyken, organizasyon hizmetlerinde alacağınız teklifler ve alınan verim orantılı olmalıdır. En uygun fiyatlı olmayabiliriz ancak sektörün en iyi firması olduğumuzu söylemekten çekinmemekteyiz. Evlilik teklifi organizasyonunda her zamankinden daha fazla verimi ve problemsiz yapıyı kolaylıkla yaşayabilirsiniz. Otel odasında, yatta, teknede, kumsalda ve lunaparkta özel olarak hazırlanan ekipmanlar, ekipler ve zaman şartı gözetilerek hazırlanan sürprizlerle birlikte, mükemmele erişmeniz an meselesi olmaktadır. Doğru zamanlarınızda sizin yanınızda olan ekiplerimiz, her zaman müzik, ışıklandırma, mekan süslemesi ve ayarlamaların yapıldığı eşsiz bir organizasyon hizmeti almanızı sağlamaktadır.

 

Her zaman kendinden emin, profesyonel, işinin bilincinde ve uygun fiyatlı avantajlı teklifleriyle ön plana çıkan hizmetlerimiz ve çalışanlarımızla mükemmel bir yapıya erişmenizi sağlayan firmamızla birlikte, en kaliteli hizmetleri alabilirsiniz. Birbirinden farklı zamanlarda ihtiyaç duyacağınız farklı hizmetler sizlere sunulurken, bunlardan alacağınız verim maksimuma, memnuniyetiniz de keza; en yükseğe çekilmektedir. En doğru fırsatlara ulaşabileceğiniz, daima kaliteyi uygun fiyata yakalayacağınız organizasyon firmamızla birlikte, zamanın nasıl geçtiğini anlamayın. En iyi fırsatlardan yararlanmak, daha detaylı bilgileri yüzyüze veya telefondan almak, farklı fiyat teklifleri ve avantajlı fırsatları da bir arada göreceğiniz eşsiz sunumlarımızdan faydalanmak için ister arayın, ister ofisimizi ziyaret edin, isterseniz mail atarak bizlere ulaşın. Her iletişim yoluyla ulaşacağınız firmamız, mutlu olmanız için hazır beklemektedir.

 

Etiketler: garson kiralama, organizasyon, düğün süsleme, sünnet organizasyonu, kına organizasyonu, nişan süsleme, doğum günü süsleme, fuar organizasyonu, kına gecesi organizasyonu, davet organizasyon, açılış hostes, kokteyl organizasyonu, doğum günü organizasyonu, ekipman kiralama İstanbul, açılış organizasyonu

Konfeti Makinesi Kiralama

Konfeti Makinesi Kiralama
400 TL
Büyük Sanayi Helyum Tüpü - (Helyum Gazı)

Büyük Sanayi Helyum Tüpü - (Helyum Gazı)
1000 TL
Açılış Ses Sistemi Kiralama

Açılış Ses Sistemi Kiralama
400 TL
Açılış Hostesi

Açılış Hostesi
800 TL
Palyaço Kiralama

Palyaço Kiralama
150 TL
Tül Süsleme

Tül Süsleme
250 TL
Garson Kiralama

Garson Kiralama
150 TL
Barmen Kiralama

Barmen Kiralama
Fiyat Alın
Doğum Günü Süsleme

Doğum Günü Süsleme
Fiyat Alın
Popcorn Arabası Kiralama

Popcorn Arabası Kiralama
Fiyat Alın
Pamuk Şeker Arabası Kiralama

Pamuk Şeker Arabası Kiralama
Fiyat Alın
Fuar Süsleme

Fuar Süsleme
Fiyat Alın
Osmanlı Macunu Kiralama

Osmanlı Macunu Kiralama
Fiyat Alın
Açılış Süsleme

Açılış Süsleme
Fiyat Alın
Protokol Organizasyonu

Protokol Organizasyonu
Fiyat Alın
Otel Odasında Evlenme Teklifi (Paket 1)

Otel Odasında Evlenme Teklifi (Paket 1)
Fiyat Alın
Festival Organizasyonu

Festival Organizasyonu
Fiyat Alın
Taht Kiralama

Taht Kiralama
Fiyat Alın
Teknede Mezuniyet

Teknede Mezuniyet
Fiyat Alın
Teknede Düğün

Teknede Düğün
Fiyat Alın
Yatta Evlilik Teklifi

Yatta Evlilik Teklifi
Fiyat Alın
Çiçek Tak

Çiçek Tak
700 TL
Teknede Evlenme Teklifi

Teknede Evlenme Teklifi
Fiyat Alın
Yemekli Tekne Turu

Yemekli Tekne Turu
Fiyat Alın
Teknede İş Yemeği

Teknede İş Yemeği
Fiyat Alın
Yüzme Turu

Yüzme Turu
Fiyat Alın
Teknede İftar

Teknede İftar
Fiyat Alın
Yat Kiralama

Yat Kiralama
Fiyat Alın
Teknede Doğum Günü

Teknede Doğum Günü
Fiyat Alın
Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl Masası Kiralama
Fiyat Alın
12 >