Fuar Süsleme - Organizasyon 

Fuar Süsleme - Organizasyon

Fuar alanlarındaki standlarınıza uygun olan fuar süsleme hizmeti ve zeplin balon kurulumları.

Fuar süsleme, fuar süslemesi, stand süsleme, fuar alanı süsleme

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 17 Ağustos 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

Organizasyon    /   Kategoriler

Fuar Süsleme

Fuar Süsleme
Fiyat Alın

Talepleriniz doğrultusunda standlarınızı ve fuar alanlarınıza uygun olan en güzel şekilde mekanlarınızı renklendiriyoruz. Stand direklerinizin üst kısımına zeplin balon kurulumu yapabilir ve fuar alanındaki standınızın dikkat çekmesine yardımcı olabiliriz. Dilerseniz stand etrafında bulunan uygun olan yerlere kumaş süsleme, sütun süsleme yada hayalini kurduğunuz süslemeyi yapabiliriz.

 

Zeplinlere folyo yada dijital baskıların uygulanması üzere, dilerseniz logolarınız yada yazılarınız kanatlı zeplinlerin uygun olan alanlarına yapıştırılıp, helyum gazı ile şişirildikten sonra yaklaşık 1 hafta fuar alanında hem standınızın belirgin bir hale gelmesine yardımcı oluyor ve firmanızın kurumsallığına'da katkıda bulunmuş oluyor. Stand bölgelerindeki masalara, sandalyelere, makinelere yada uygun olan her yere sütun balon süslemesi de yapılabilmekte. Süslemelerimizden sonra standınız oldukça popüler ve ilgi çekici bir biçim alacaktır. Fuar alanındaki uygun olan beton direklere zincir balon dolama süslemesi yapılabilir ve dilerseniz yukarıdan aşşağıya zincir balon süslemeleri de uygulanabilmektedir.

 

Vinil bayrak süslemeri fuarlarda çok fazla tercih edilmesede baskılı olarak bayrak süslemeleri de yapılabilmektedir. Maskot kurulumu yada özel üretim ve firmanızın logosuna göre şekillendirilmiş bir zeplin balon kurulumuda sizler için harika bir fuar süslemesi olabilir. Tercihleriniz doğrultusunda size en uygun hizmetimizi seçerek, fuar alanının çalışma gününde en hızlı şekilde bir ekip yönlendirilmesi yapılır, yönlendirilen bu ekip sizlerin vermiş olduğunuz sipariş formuna göre gelerek sizler ile görüşme sağlayacaklardır. Görüşme sonrası standınıza uygun olan fuar süsleme için gerekli çalışmalar başlayacak ve bir kaç saat içerisinde istemiş olduğunuz hizmetin kurulumu gerçekleştikten sonra size iş hakkında bilgi verilecektir.


Ön Sipariş Formu

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon
Mesajınız