Palyaço Kaydırak - Şişme Oyun Parkı 

Palyaço Kaydırak - Şişme Oyun Parkı

Çocuklarınızın ve gençlerin eğleneceği büyük şişme oyun parkurlarından biri olan kaydırakların kurulum ve kiralama hizmeti.

Palyaço kaydırak, kaydırak, kaydırak kiralama, şişme kaydırak, şişme oyun kaydırak, şişme kaydırak kiralama

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 17 Ağustos 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

Şişme Oyun Parkı    /   Kategoriler

Palyaço Kaydırak

Palyaço Kaydırak
Fiyat Alın

Palyaço Kaydırak

Küçük çocukların eğlenceleri ve sevinçleri oldukça basittir. Normal şartlarda sokaklarda keyifli vakitler geçirirken, aileleriyle birlikte gelecekleri şişme oyun parkı sayesinde daha mutlu anlar yaşayabilirler. Bulunduğunuz şehirde yer alacak bir park sayesinde, mükemmel zamanlar geçirmeleri için çocuklara fırsatlar sunabilirsiniz. En keyifli anlarını ve en kaliteli zamanlarını geçirebilecekleri bu eşsiz alanlarla birlikte, mükemmel fırsatları değerlendirmeyi de çok iyi bilmektedirler. Sizlerde bunlara imkan sunmak için, oyun parkı kiralama fırsatımızdan yararlanarak, şehrinizde bir oyun parkı açabilirsiniz. Herkesin geleceği, eğlenceli anlar yaşayacağını ve mükemmel fırsatları değerlendirecekleri bir oyun parkı sayesinde, en güzel vakitlerini burada harcamalarını da sağlamak sizin elinizdedir.

 

Palyaço kaydırak, şişerek hizmet veren, aynı şekilde çocukların mükemmel anlarını yaşadıkları bir oyuncaktır. Bu oyuncak, palyaço figürleriyle dolu olduğu için, başlı başına mükemmel bir imkan tanımaktadır. 4 metre genişliğinde, 7 metre uzunluğunda ve 6 metre yüksekliğinde olan bu mükemmel kaydırak sayesinde, çocuklar için oldukça eğlenceli bir hal almaktadır. Oynadıkça keyifli anlar yaşacakları bu kaydırak, şişme oyun parkı içerisinde kesinlikle bulunması gereken bir oyuncaktır. Her çocuğun hayranlıkla izlediği ve üzerinden kayarken mükemmel anlar yaşadığı bu oyuncakla birlikte, her yaştan çocuğa hitap edebilirsiniz. İstediğiniz gibi kurulumunu şirketimizin yapacağı gibi, keyifli zamanları yaşamak içinde mükemmel bir fırsat sunacaktır.

 

En kaliteli zamanlarını geçirdikleri oyun parklarından asla çıkmak istemeyecek olan çocukların eğlencelerini sağlayacağınız oyun parkları sayesinde, sizlerde eşsiz zamanlar geçirebilirsiniz. Palyaço kaydırak, tek başına oldukça etkili bir oyuncak olmasına rağmen, şirketimizle iletişime geçtiğiniz takdirde, sizlere ihtiyaç duyacağınız her türlü ürünü ve aleti de tedarik edebilirsiniz. Parkınızın en dolu halini alması için giriş yapacağınız sitemizde de, sizlerde keyifli anlar yaşayabileceğiniz ürünler arasından seçimler yapabilirsiniz. Mükemmel bir ürün olan kaydırakla eğlenceleri daima zirvede olacak çocukların aileleri de eğlenmek için farklı aletleri seçebilirler. Her zaman kaliteli ve dopdolu bir fırsatlar bütününe erişeceğiniz şirketimiz, aynı şekilde sizlere en uygun fiyat avantajını da sağlamaktadır. Seçim yapmakta tamamen özgür olmanıza rağmen, dilerseniz tam bir oyun parkı yapımı içinde başvurularınızı sağlayabilirsiniz.


Ön Sipariş Formu

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon
Mesajınız