Şişme Oyun Parkı Zıp Zıp - Şişme Oyun Parkı 

Şişme Oyun Parkı Zıp Zıp - Şişme Oyun Parkı

Çok sevilen şişme oyun alanlarından biri olan şişme oyun parkı zıp zıp rodeo ile çocuklarınız oyun parkurları şiştiğinde çok eğlenceli vakitler geçirecekler.

Şişme oyun parkı zıp zıp, Zıp Zıp oyun parkı, rodeo oyun parkı, şişme oyun parkı, şişme oyun parkı kiralama, çocuk şişme oyun parkı, şişme oyun parkuru, oyun parkı İstanbul, oyun alanı, şişme oyun parkurları, şişme oyun parkları, zıp zıp rodeo oyun parkı

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 17 Ağustos 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

Şişme Oyun Parkı    /   Kategoriler

Şişme Oyun Parkı Zıp Zıp

Şişme Oyun Parkı Zıp Zıp
Fiyat Alın

En sevilen oyun parkurlarından biri olan zıp zıp rodeo ile çocuklarınız hem eğlence dolu bir şekilde zıp zıp zıplayacaklar ve de rodeo özelliği ile boğaya binebilecekler. Boyutları çok büyük olmasada çok büyük oyun parklarını aratmayan eğlenceli bir oyun parklarından biri olan kaliteli oyun alanlarından şişme oyun parkı zıp zıp ile gün boyu eğlence dolu bir heyecan onları bekliyor olacak. Oyun parklarının başında çalışanlarımız hem çevreye karşı çocuklarınıza sahip çıkacak, hemde zıp zıp rodeodan düşme gibi bir durum olur ise anında müdahale edecek, çocuklarınızın kavga etmemeleri için ellerinden gelen her şeyi yaparak şişme oyun parkı güvenliğini sağlayacaklar. Siparişi bir kaç gün önceden verdiğiniz taktirde daha uygun fiyatlar ile zıp zıp oyun parklarını talebiniz üzerine İstanbul anadolu yada avrupa yakasına kurulum gerçekleştiriyor, size güvenli bir şişme oyun parkı kiralama güvencesi ile çok kaliteli oyun parklarımız ile oyun dolu bir gün diliyoruz.

 

Ürün detayları için: Zıp Zıp


Ön Sipariş Formu

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon
Mesajınız