Şişme Oyun Parkı Tırtıl ve Tren - Şişme Oyun Parkı 

Şişme Oyun Parkı Tırtıl ve Tren - Şişme Oyun Parkı

Metrelerce uzunluğunda dev şişme oyun parklarından biri olan şişme oyun parkı tren ve tırtıl kiralama fiyatları ve satın alma.

Şişme Oyun Parkı, Şişme oyun parkı kiralama, şişme oyun parkı tırtıl ve tren, oyun parkı kiralama, şişme park kiralama, şişme oyun parkı İstanbul, şişme oyun alanı, şişme oyun parkı kiralama İstanbul, şişme parkur, şişme tren, balon oyun parkı, şişme oyun

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 17 Ağustos 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

Şişme Oyun Parkı    /   Kategoriler

Şişme Oyun Parkı Tırtıl ve Tren

Şişme Oyun Parkı Tırtıl ve Tren
Fiyat Alın

Tam 12 metre uzunluğunda ve 2 metre çapında olan dev tırtıl ile çocuklarınız çok eğlenecek, bu devasa büyüklükteki tırtılın içinde bu sefer korku değil de eğlence için bir tünele girecekler. Girmiş oldukları bu tünel tamamen güvenli olup, şişme bir tırtıl olduğu için hiç bir şekilde yüz üstü yere düşseler bile kaliteli branda ve içi hava dolu olduğu için yumuşak bir cisim ve zarar görmeyecekleri şekilde dizayn edilmiştir. Dev oyun alanlardan biri olan şişme oyun parkı tırtıl ve tren de sizde çok eğlecek, oyun parkının başında duran ekibimiz sizin rahatlığınız ve çocuklarınızın güvenliği için kurulum başından, kurulum sonuna kadar çocuklarınızın başından bir an olsun ayrılmayacak, sevecen ve saygılı bir şekilde sizlere yardımcı olacaklar. Bu dev oyun trenini satın alabilir yada şişme oyun parkı kiralama İstanbul hizmetimiz ile İstanbul'un yada yakın illerinin her alanına kurulum yapmakta olup, kendi özel servis nakliye araçlarımız ile kurulumu yapıyoruz.

 

Ürün detayları için: Tırtıl ve Tren


Ön Sipariş Formu

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon
Mesajınız