Şişme Oyun Parkı Şut Becerisi - Şişme Oyun Parkı 

Şişme Oyun Parkı Şut Becerisi - Şişme Oyun Parkı

Oyun alanlarından çocuk için olan şişme oyun parkı şut becerisi ile çocuklarınız oyun parkurları şut becerisi geliştirme, oyun parkı kiralama İstanbul.

Şut becerisi, Şişme oyun parkı, şişme oyun parkı şut becerisi, şişme oyun parkı kiralama, şişme oyun alanı, şişme oyun, oyun parkı, şişme oyun parkı kiralama İstanbul, şişme oyun alanları, şişme oyun parkuru, şişme parkur oyun, şişme oyun parkları kiralam

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 17 Ağustos 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

Şişme Oyun Parkı    /   Kategoriler

Şişme Oyun Parkı Şut Becerisi

Şişme Oyun Parkı Şut Becerisi
Fiyat Alın

Şişme Oyun Parkı Şut Becerisi

Çocukların futbol oynayarak şut becerisi yeteneğini geliştirmelerini sağlayan eğlenceli oyun parkurlarından biri olup doğum günü organizasyonu, ana okulları, özel organizasyonlarda ve konser alanlarında oyun parkurları kurulumu yapılabilmektedir. Ortalama 20 metrekare olan bu alanda çocuklar çok eğlenecek, şişme oyun parkı şut becerisi oyunu ile eğlenirken öğrenecek ve becerilerini geliştirerek sosyalleşeceklerdir. Genellikle İstanbul içine şişme oyun parkı kiralama hizmeti vermekte olup İstanbul dışına ise gönderim yapabiliyor, göndermiş olduğumuz şişme oyun alanlarının kiralamasını yada imalatını yapabilmekteyiz. Göndermiş olduğumuz ürün size sağlam bir şekilde İstanbul içinde kurulum gerçekleştirilmekte olup, başında ekibimizin gözlemlediği çocuklarınızın güvenliği ve daha sağlıklı şut becerilerini geliştirmelerini sağlamak için uygun olan şekilde oyun parkurlarının kullanımını anlatmaktayız. İstanbul dışarısına ise kurulum hizmeti veremiyor olup, sadece gönderim ve kiralama hizmeti vermekteyiz ve gönderdiğimiz ürünlerin kurulumunu şişme oyun parkurlarının motorunu açarak ve oyun parkını yere sererek şişmesini sağladıktan sonra uygun olan şekilde yerleştirip monte etmeniz gerekmektedir.

 

Ürün detayları için: Şut Becerisi


Ön Sipariş Formu

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon
Mesajınız