Protokol Organizasyonu - Organizasyon 

Protokol Organizasyonu - Organizasyon

Protokol stant kurulum organizasyonu ve protokol organizasyonu İstanbul genelinde masa ve sandalye süsleme, sahne kurulumları fiyatları.

Protokol organizasyonu, Protokol organizasyon, protokol organizasyonu İstanbul, protokol süsleme, protokol stant kurulumu, protokol masa süsleme, protokol balon süsleme, protokol dizayn organizasyonu, protokol organizasyonları, İstanbul protokol organizas

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 17 Ağustos 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

Organizasyon    /   Kategoriler

Protokol Organizasyonu

Protokol Organizasyonu
Fiyat Alın

Davet görenlerinde genellikle protokol düzeni ve etkinlik alanının dizayn edilip masa ve sandalye giydirmesinden üst düzey yöneticilerin ve katılanların bir araya gelmesine kadar bütün organizasyonu ele almakta, hazırlamış ve size sunmuş olduğumuz protokol sonuna kadar herşeyi ile biz ilgilenmekteyiz. Alanın masa ve sandalye süslemeleri, protokol sahne kurulumu ve stand kurulumundan balon süsleme organizasyonuna kadar düzenlenmiş olan protokol organizasyonu tamamını kapsar ve bu alanda bayrak süsleme, yönetici yolu ve yön levhalarından halı kiralamaya kadar bütün işlerden biz sorumlu tutuluruz. Düzenlemiş olduğumuz protokol organizasyonları ve kimin nereye oturacağı ve kimin nerede ağırlanacağından ses sistemi kurulumu ile biz ilgilenmekte olduğumuz üzere, mekandakilerin yedikleri catering, kokteyl ve konuşma bitimine kadar üst düzey bir planlama yapılmaktadır.

Protokol Organizasyonları

Protokol esnasında gerçekleşecek toplu yemek yemek servisi, promosyon dağıtımı ve ödül protokol organizasyonlarında ele alacağımız genel organizasyonda oluşabilecek herhangi bir problemde anında müdahale ekibimiz ile her türlü probleme tam zamanında müdahale etmekteyiz. Protokol alanını belli eden reklam balonları ve zeplin balon kurulumlarından ziyade helyum gazının İstanbul bayisi olduğumuz için size vereceğimiz uygun fiyatlar ile size her konuda ekipman kiralaması ve kurulumu gerçekleştiriyoruz.


Ön Sipariş Formu

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon
Mesajınız

Protokol Organizasyonu Protokol Organizasyonu Protokol Organizasyonu Protokol Organizasyonu