Şişme Oyun Parkı Kiralama - Şişme Oyun Parkı 

Şişme Oyun Parkı Kiralama - Şişme Oyun Parkı

Festival ve etkinlikler için şişme oyun alanları kiralama işlemi yapıyor, dilediğiniz alana şişme oyun parkı kiralama işlemi gerçekleştirerek kurulum yapıyoruz.

Şişme oyun parkı kiralama, şişme oyun parkı kiralama İstanbul, şişme oyun parkı, şişme oyun parkuru, şişme oyun alanı, şişme oyun, şişme park, oyun parkuru, oyun alanı, şişme alan, şişme kaydırak, şişme oyunlar

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 17 Ağustos 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

Şişme Oyun Parkı    /   Kategoriler

Şişme Oyun Parkı Kiralama

Şişme Oyun Parkı Kiralama
Fiyat Alın

Şişme Oyun Parkı Kiralama

Çocukların ve her yaştan genç, olgun kişilerin oynayabileceği şişme oyun ürünleridir. Onlarca ve yüzlerce çeşit oyun parkurları, trambolinler, zıp zıp, kaydırak, oyun alanları, şut becerisi, golf ünitesi, gladyatör, engelli parkur, top havuzları, runge run, basketbol jam, aktiviteli kaydırak, adrenalin bahçesi gibi bir çok parkur ve oyun alanları elimizde mevcuttur. Şişme oyun parkurları genellikle mezuniyet törenleri, festival organizasyon etkinlikleri ve oyun parkurlarına uygun yere müsait her organizasyon vakitlerinde tercih edilebilir ve kurulumu yapılır. Oyun parkurları kalın branda'dan üretilmekte olup, şişme oyun parkı yapımını İstanbul'da bulunan atölyelerimizde tam sertifikalı şekilde gerçekleştirmekteyiz. Satışını ve şişme oyun parkı kiralama hizmetini vermiş olduğumuz bu ürünlerin içerisine sürekli hava üfleyen bir motor bulunur ve kurulum sonuna kadar elektrik ile çalışan bu motor devirdaim yaparak içerisinde bulunan havayı yeniler.

Şişme Oyun Parkı Kiralama İstanbul

Oyun parkurlarının yapımında kullanılan dikişler ve dikiş aralarından sürekli sizin anlayamadığınız şekilde hava çıkarak içerisinde devirdaim uygulanmakta olup, oyun parkurlarına göre 1, 2 yada 3 adet salyangoz motor yada daha oyun parkuruna göre daha büyük motorlar ile hava üflenmektedir. Oyun ünitelerinin başlarında her zaman bir personel bulunmakta olup, bir oyun parkurunun başında yaklaşık 2 personel sürekli olarak beklemekte ve güvenliği sağlamak için ortama göz kulak olmaktadır. Her yaş aralığına uygun şekilde küçük oyun parkuru, büyük şişme oyun alanı ve orta boy şişme oyun parkı kurulumu ve kiralama hizmeti verilmektedir. Sizlere her zaman daha iyi hizmet verebilmek adına Türkiye'nin bütün illerine oyun parkuru kurulumu yapmaktayız. İstanbul içerisindeki kurulumlarda uygun fiyatlara nakliye eklenerek size parkurlar siparişinizi vermiş olduğunuz gün ve saat'de kurulumu gerçekleştirilerek organizasyon bitimine kadar muhafazası sağlanmaktadır.


Ön Sipariş Formu

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon
Mesajınız