Folyo Balon

Alüminyum balonlardan biri olan folyo balon ürünleri ile doğum günlerinizde uçan folyo harf, rakam yada sayı folyo balon siparişi verebilirsiniz.

Folyo balon, foil balloon, folyo balon fiyatları, folyo balon rakam, folyo balon harf, folyo balon uçan, uçan folyo balon, folyo balon fiyat ucuz, alüminyum balon, alüminyum uçan balon, folyo balon İstanbul, folyo balon siparişi, folyo balon satın al

info@farukmetin.com.tr
0850 433 22 50 - 0850 433 22 52
Bugün 21 Eylül 2018, Cuma         
facebook  instagram  twitter

foto galeri
iletisim formu

Balon   /   Folyo Balon Kategoriler

Çizgi film karakterleri ve doğum günü mesajlı ve diğer çeşitleri ile bu balonlar yurt dışından ithal edilmekte olup ülkemizde üretimi yapılamamaktadır. Sevgililer günü ve diğer özel günlerinizde kalp folyo, yıldız folyo yada yuvarlak çeşitlerde baskılı, baskısız şeklinde dilediğiniz adette folyo balon alabilir, on adet ve daha fazla olduğunda İstanbul içerisinde adresinize teslimat yapabilmekte olup, dilerseniz mağazalarımızdan dilediğiniz adette folyo balonlar satın alabilirsiniz. En farklı lisanslı disney karakterleri yada diğer çeşitlerini bulabilir, kendi araçlarınızla ortalama 20 adet aracınıza sığdırarak alabilirsiniz. Bu metalik görünümlü balon folyolarda anagram, grabo gibi lisanslı markaların üretmiş olduğu yurt dışı ürünleri haricinde markasız ürünler bulunmakta olup, bu ürünlerin daha dayanıksız ve iyi olmayan bir malzemeden üretilmiş olduğunu bilmenizi ister, kaliteli ve lisanslı ürünler tercih etmenizi öneriyoruz.

Harf Balon
Parti Ürünleri
Harf Balon
30 TL
Animal Folyo Balon
Parti Ürünleri
Animal Folyo Balon
30 TL
Sayı Balon (Tasarım)
Parti Ürünleri
Sayı Balon (Tasarım)
30 TL
Rakam Balon
Parti Ürünleri
Rakam Balon
30 TL